Biznes nie lubi nudy – lubi film biznesowy

Prowadzenie swojego biznesu jest niezwykle trudne. Zwłaszcza dzisiaj kiedy przedsiębiorców jest coraz więcej i nieustannie realizują oni swoje biznesowe pomysły. Jednak nie wystarczy mieć świetny pomysł i stworzyć swoją markę. Przede wszystkim trzeba zbudować więź z klientami i ciągle o nią dbać, przypominać o sobie klientom i wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Współczesnym sposobem na trzymanie takiej relacji jest film biznesowy.

Sztuka jaką jest film biznesowy

Ludzie nie lubią nudy i monotonii. Chcą być zaskakiwani, chcą nowości i emocji. Film w odróżnieniu do każdej innej formy przekazu daje im dokładnie to czego oczekują. Działa na wiele zmysłów i dostarcza wielu bodźców. Zastosowanie filmu jest bardzo szerokie. Ma ogromny potencjał tylko trzeba odpowiednio go wykorzystać. Zarówno dla przedsiębiorcy jak i dla klienta jest to najkorzystniejsza forma komunikacji. Przedsiębiorca może zaprezentować się klientom i kontrahentom multimedialnie- obrazem, dźwiękiem, efektami. To daje dużo większe szanse na powodzenie niż ulotka czy reklama w radio. Trzeba tylko postawić na profesjonalistów, którzy umieją zawodowo wykorzystać potencjał filmu i nie zmarnują żadnej cennej sekundy.

Simple Frame to najlepszy kreatywny partner w biznesie

Simple Frame to studio filmu i animacji, które od lat zajmuje się projektami multimedialnymi. Dzięki szerokiemu zakresowi działalności studia, możemy tworzyć dzieła multimedialnego dla każdego klienta, z każdej branży. Działamy kompleksowo. Od pomysłu i napisania efektywnego scenariusza, przez produkcję, po postprodukcję obrazu i dźwięku. Maksymalnie wykorzystujemy każdą sekundę filmu, którą mamy do dyspozycji. Wnikliwie obserwujemy rynek i widzimy jak dynamicznie zmienia się moda i techniki kręcenia filmów. Staramy się zawsze być krok przed innymi.


Film biznesowy to szczególny rodzaj filmu. Trzeba trafić do klienta indywidualnego ale przede wszystkim zrobić wrażenie na kontrahentach i partnerach biznesowych. Treść, technika, sposób tworzenia- wszystko jest na wagę złota. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie ale zawsze z równym zapałem. Sprzęt, którym dysponujemy pozwala nam na tworzenie bardzo zaawansowanych i skomplikowanych projekcji. Jesteśmy kreatywni, przekraczamy granice, nie powielamy pomysłów, nie popadamy w rutynę. Każdy nasz film ma zaskoczyć, wzbudzić emocje i zostać zapamiętamy. Zapraszamy do owocnej współpracy!