To nie praca, to styl życia

Dom produkcyjny jest najbardziej kreatywnym miejscem pracy ze wszystkich branż i celem zawodowym niemal wszystkich absolwentów szkół filmowych. To tu zaczyna się tworzenie każdego filmu, tworzenie historii, tu często dzieje się prawdziwa magia. Dom produkcyjny to pewnego rodzaju odrębne, specyficzne środowisko. Miejsce, które skupia bardzo różne osobowości, filmowców, twórców wielu talentów i wielu fachów ale wszystkich z nich zdecydowanie łączy jedno- miłość do kina i tworzenia wielkich rzeczy. Tu nie ma żadnych granic i nie ma rzeczy niemożliwych.

Jak w szwajcarskim zegarku

W SIMPLE FRAME zajmujemy się produkcją i postprodukcją filmów. Od iskry, która zaświta w głowie scenarzysty w nigdy nieprzewidzianych okolicznościach i zostanie rozdmuchana do granic dobrego, chwytliwego scenariusza. Poprzez sprawną organizację planu zdjęciowego, skompletowanie zespołu pod konkretny charakter projektu, wybór najlepszych aktorów, lokalizacji, przewidzenie wszystkich, przez większość nieprzewidzianych kaprysów losu i załatwienie potrzebnych formalności. Po postprodukcję w naszej klimatycznej montażowni całego nagranego materiału. Z racji tego, że ekipa jest bogata o wspaniałych grafików, wykonujemy również prace technikami 2D i 3D bądź mieszamy je z tradycyjnymi ujęciami kamerowymi. Każdy z nas jest inny, każdy ma swoją wizję projektu którym się zajmujemy, każdy wnosi coś innowacyjnego, swojego… Dzięki temu powstają wielkie rzeczy i dzięki temu każdy ma poczucie współtworzenia tych wielkich rzeczy.

Filmowa rodzina

Prace z naszego Domu Produkcyjnego są niepowtarzalne, kreatywne. Od progu czuć twórczą atmosferę zgranego zespołu ludzi z pasją i z artystycznym duchem. A pasja i ten duch, którego niestety nie wszyscy mają, są fundamentem dobrego filmu. Czuć to później oglądając każdy nasz projekt. Oprócz zespołu, który jak na Dom przystało, tworzy pewnego rodzaju rodzinę, dysponujemy świetnym sprzętem. Najwyższej jakości kamery, lampy, monitory, niezbędne elementy i akcesoria bardzo pomagają pracy i realizowaniu naszych wizji. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami technologicznymi i artystycznymi. Jednakże nie idziemy i nie wykorzystujemy ślepo mody, która aktualnie panuje. Szukamy najciekawszych rozwiązań, które mogą zaskoczyć, będą odkrywcze i przede wszystkim nasze!

Wszystkich przyjmujemy równie ciepło

Podejmując współpracę z naszym Domem Produkcyjnym możesz liczyć od nas na kompleksowe wykonanie Twojego projektu. Możemy zarówno wymyślić cały scenariusz i dokładną koncepcję do Twojego pomysłu, jak również zrealizować gotowy plan, który sprecyzowany istnieje już w Twojej głowie i tylko na nas czeka. Mamy dostęp do wielu, nawet trudnych i wyszukanych lokalizacji, których znalezienie dla wielu innych ekip jest dużym problemem. Sugerujemy się zdaniem naszych klientów ale nigdy ślepo. Szukamy, analizujemy i przedstawiamy Ci najlepsze rozwiązania- w końcu to My jesteśmy specjalistami i chcemy żebyś wyszedł z naszego Domu Produkcyjnego nie tylko zadowolony ale zaskoczony i wręcz zakochany w projekcie, który nam powierzyłeś. Zapraszamy Cię do naszego Domu Produkcyjnego.

Produkcja filmu angażuje do pracy szereg specjalistów: scenarzystów, operatorów, montażystów, kierownika produkcji, dźwiękowców. Wymaga odpowiedniego sprzętu i rzetelnego przygotowania, współpracy całego zespołu. Niezależnie od długości i rodzaju filmu, produkcja składa się z trzech etapów: preprodukcji, produkcji i postprodukcji.

Preprodukcja i produkcja

Preprodukcja jest bardzo wczesnym etapem produkcji, obejmuje wszelkiego rodzaju prace przygotowawcze i organizacyjne: powstaje scenariusz, wyznacza się termin okresu zdjęciowego, pilnuje różnego rodzaju spraw formalnych. Produkcja jest drugim etapem realizacji i dotyczy wszystkich prac na planie zdjęciowym, w efekcie których powstają ujęcia, będące narzędziem pracy montażystów w kolejnej fazie.

Postprodukcja

Ostatni etap produkcji jest decydujący i nadaje ostateczny kształt realizacji Montaż odpowiada za dynamikę, rytmikę, ogólną narrację filmu. Poprzez wykorzystanie odpowiednich technik, montażysta wyznacza klimat filmu, kontroluje i buduje pożądane emocje i skojarzenia u przyszłego widza. W czasie postprodukcji możliwa jest korekta obrazu, dźwięku, niwelowanie ewentualnych błędów, powstałych w trakcie produkcji oraz urozmaicenie realizacji wszelkiego rodzaju trikami filmowymi, efektami specjalnymi, wzbogacenie grafikami i animacjami.

Dom produkcyjny Simple Frame

Warszawskie studio produkcyjne Simple Frame zajmuje się filmem od kilkunastu lat. Dysponujemy najnowszym sprzętem, na bieżąco śledzimy branżowe trendy, korzystamy z nowoczesnych technologii i oprogramowań. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie produkcji. Z powodzeniem tworzymy filmy wizerunkowe, spoty promocyjne i reklamowe, a dowodem naszego sukcesu są zadowoleni klienci i szerokie portfolio naszych realizacji.
Produkcja filmowa