Porozmawiajmy o Twoim projekcie
kontakt@simpleframe.pl
kontakt

Dafi

Wyszukiwanie

Pod marką Dafi kryje się producent filtrów oraz pojemników próżniowych. Wszystkie produkty tworzone są w jednej fabryce w Polsce z elementów sprowadzanych ze Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec, co zapewnia najwyższą jakość wykonania oraz pełną kontrolę nad procesem produkcji. Warto podkreślić, że Dafi jest pierwszą i jedyną polską marką oferującą ten asortyment.

W ofercie Dafi znajdują się również podgrzewacze do wody. Niewielkich rozmiarów i estetyczne urządzenia zamontować można praktycznie w każdym miejscu w domu, gdzie potrzebne jest podłączenie bieżącej wody: pod zlewem w kuchni czy w garażu, w umywalce i pod prysznicem w łazience. W każdym miejscu zaleca się instalację podgrzewacza o mocy, która dostosowana jest do sposobu użycia wody.

Największą zaletą stosowania podgrzewaczy Dafi jest oszczędność energii, a co za tym idzie, również pieniędzy. Ponieważ urządzenia podłączone są bezpośrednio przy kranie, woda nie traci ciepła, tak jak dzieje się to w przypadku centralnego systemu ocieplającego, który znajduje się zazwyczaj kilka metrów od ujęcia wody.

Film wyprodukowany prze studio Simple Frame to przykład filmu produktowego w formie animacji 3d. Ta technika świetnie się sprawdza przy prezentacji urządzeń oraz omawiania kwestii technicznych. Trzyminutowa animacja wyczerpująco wyjaśnia mechanizm działania podgrzewaczy oraz uwypukla wszystkie jego zalety.

Zapraszamy!

Simple Frame
ul. Wiertnicza 135A
02-952 Warszawa, Polska
Created by Fisite.pl
envelopemenuchevron-down