Nowe technologie

Rozwój technologii jeszcze nigdy nie był tak szybki jak teraz. Producenci prześcigają się w pomysłach na nowoczesne urządzenia i rozwiązania, które zrewolucjonizują życie w niedalekiej przyszłości. Nowe technologie zadziwiają, zaskakują i zachwycają. Jednym z takich innowacyjnych pomysłów jest urządzenie do wytwarzania i magazynowania chłodu- Ice On. Wspaniałe, bardzo przyszłościowe, proste rozwiązanie. Jednak żeby pokazać dokładny sposób działania i właściwości tej „baterii” nie wystarczy jedynie o tym opowiedzieć. Najlepszym sposobem jest animacja produktowa, która dokładnie zobrazuje i pozwoli w prosty sposób zrozumieć działanie tego urządzenia.

Rozwój animacji

Przede wszystkim trzeba w jasny, klarowny sposób przedstawiać zalety urządzenia i mechanizm działania. To sprawi, że zrozumiemy jego fenomen, a producent zyska klientów. Animacja przychodzi z pomocą wszędzie tam gdzie nie niemożliwe jest pokazania czegoś tradycyjnym filmem. Poza tym, podobnie jak nowe technologie rozwijają się również sposoby tworzenia projektów multimedialnych. Animacja produktowa jest tego najlepszym przykładem. Dzięki nowoczesnym sprzętom i najważniejszemu czynnikowi- kreatywności grafików, powstają współczesne, ciekawe animacje, które niekiedy nie sposób odróżnić od filmu. Niesłychanie wysoka dbałość o szczegóły, najlepsza jakość obrazu sprawiają, że animacja wygląda bardzo realnie, nowocześnie i ciekawie.

Przekaz musi być jasny

W Simple Frame tworzymy animacje od kilkudziesięciu tak. Dzięki temu widzimy jak wiele na przestrzeni tego czasu się zmieniło. Porównując dzisiejszą animację i dzisiejsze możliwości, a ta z przed dwudziestu lat widzimy jak dużo się zmieniło i jak szybko posunęliśmy się do przodu pod względem technologii. Dzięki produktom takim jak IceOn widzimy jak wielkie możliwości i potencjał mają polscy producenci.
animacja produktowa
Studio Simple Frame cały czas podąża za nowościami i bezustannie szkolimy swój warsztat twórczy. Projekty, takie jak animacja produktowa dla IceOn pokazują jak duży postęp w animacji już zrobiliśmy i jak spektakularnie może wyglądać projekt animowany. Oczywiście potrzeba dobrego scenariusza, ciekawego pomysłu i kreatywnych grafików, którzy potrafią wykorzystał potencjał nowoczesnych programów i sprzętów. Dokładnie takich jak w naszym studio Simple Frame.