Dom produkcyjny Simpleframe zajmuje się filmem od 2002 roku. Każdy z nas całą swoją edukację i karierę podporządkował marzeniom – tworzeniu filmów. Nasze produkcje to setki zrealizowanych filmów reklamowych, promocyjnych, filmów wizerunkowych czy korporacyjnych, a także animacji 2d i 3d. Dzięki produkcjom możemy realizować cele reklamowe naszych klientów, sprawiać, że marki i produkt stają się dużo bardziej rozpoznawalne, a kampanie reklamowe dla nich tworzone są skuteczne.

Teraz Ty możesz skorzystać z naszych doświadczeń. Z kamerą jesteśmy w plenerze i w studiu, w powietrzu i na wodzie – wszędzie tam, gdzie wymaga tego Twój scenariusz. Świat nieistniejący, przy użyciu najnowszych technologii, stworzy dla Ciebie nasz dział animacji  i compositingu. Zrealizujemy Twój film w rozdzielczości HD lub 4K, dostosowując go do wymogów emisji.
Nasi reżyserzy, operatorzy, scenografowie, skauci lokalizacyjni, piloci dronów, kierownicy produkcji – nasze najcenniejsze aktywa – będą budować Twój sukces. Stawiamy na najwyższe kompetencje i doświadczenie naszych twórców, dzięki nim Twój film będzie dokładnie taki, jak sobie wymarzysz.

Zapraszamy również do naszego studia postprodukcji filmowej i telewizyjnej. Inwestujemy w najnowocześniejsze technologie, które wzbogacają nasze produkcje i pozwalają na osiągnięcie najlepszych, filmowych efektów, a tym samym lepszą skuteczność naszych produkcji. Posiadamy zestawy montażowe offline i online. Studio wyposażone jest w systemy online Blackmagic Fusion i Adobe After Effects oraz system korekcji barwnej DaVinci Resolve. Systemy te pozwalają na wykonanie korekcji kolorów, kompozycji obrazu oraz efektów specjalnych. Całość prac wspomagana jest przez dział animacji i compositingu. Realizujemy postprodukcję materiałów Arri Raw, Red One. Dobra postprodukcja wyróżnia film, dzięki niej jest on dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zachwyca najwyższą jakością.

Jaki będzie film reklamowy, który dla Ciebie stworzymy? Przede wszystkim możemy zagwarantować najwyższą jakość samej produkcji, jak i ostatecznych materiałów. Gwarantujemy również skuteczność, ponieważ ona w przypadku filmów reklamowych decyduje o potrzebie stworzenia filmu i sensie całej kampanii. Nasze filmy będą wyróżniać Twoją markę. Stawiamy na nowatorskie, odważne pomysły, dzięki którym tworzona produkcja nie jest tylko jedną z kilkuset reklam wyświetlanych we wszystkich mediach, ale zauważalnym i zapamiętywalnym krótkim dziełem sztuki, które pozwala pozyskać nowych klientów, utrzymać wizerunek czy efektywnie komunikować się z odbiorcami Twoich usług.
Dzięki marzeniom, z pasją realizujemy Twoje cele. Na każdym etapie produkcji współpracujemy z klientem, dopracowując całość w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu możemy zagwarantować, że ostateczny efekt będzie spełniał jego oczekiwania i przyczyni się do wzrostu sprzedaży, zbudowania marki czy poprawienia wizerunku firmy.